Tocator de Bucatarie, 40 x 30 x 2 cm, Dreptunghiular, Lemn, Maner Metal - Perfect Home-14%
Tocator de Bucatarie, 40 x 30 x 2 cm, Dreptunghiular, Lemn, Maner Metal - Perfect Home - imagine 1

Tocator de Bucatarie, 40 x 30 x 2 cm, Dreptunghiular, Lemn, Maner Metal

Brand: Perfect Home

72.08 RON

61.99 RON

Magazin:

trada.ro

Economisești:

10.09 RON

Descriere produs

Tocator de Bucatarie, 40 x 30 x 2 cm, Dreptunghiular, Lemn, Maner Metal Tocatorul de lemn cu dimensiunile 40*30*2cm si maner metalic este un instrument practic si durabil pentru bucataria ta. Caracteristicile cheie includ dimensiunile compacte, manerul solid si designul rezistent. Beneficiile includ tocarea eficienta a lemnului si usurinta in utilizare. Punctele unice de vanzare includ calitatea superioara a materialelor si versatilitatea in utilizare. Acest tocator de lemn este alegerea perfecta pentru pasionatii de gatit si pentru cei care apreciaza produsele de calitate. Material: Fag, metal Dimensiuni: 40 x 30 x 2 cm Maner: 9 x 2.8 cm Greutate: 1.39 kg Curatare: Spalati cu apa si detergent neutru, apoi clatiti. Nu lasati la inmuiat!

Detalii Produs

Stare:
În Ofertă
Cod Produs:
5511266
Brand:
Perfect Home
Ultima actualizare:
13 mai 2026, 19:23

Întrebări frecvente despre Tocator de Bucatarie, 40 x 30 x 2 cm, Dreptunghiular, Lemn, Maner Metal

Prețul actual este de 61.99 RON, redus de la 72.08 RON. Economisești 10.09 RON (14% reducere).

Se încarcă produsele similare...

Se încarcă produsele recomandate...