-14%
Cratita din Fonta cu Manere Curbate, 26 cm, 5 l, Neagra, Perfect Home
Brand: Perfect Home
138.36 RON
118.99 RON
Magazin:
trada.ro
Economisești:
19.37 RON
Descriere produs
Cratita din Fonta cu Manere Curbate, 26 cm, 5 l, Neagra, Perfect Home Material: fonta Dimensiuni: diametru 26 cm; inaltime 12 cm; 33 cm latime cu manere; 17 cm inaltime cu capac Greutate: 5,1 kg Capacitate: 5 litri Utilizare: Poate fi folosit pe foc deschis, aragaz pe gaz sau electric, in cuptor, pe jar sau in cuptor traditional (utilizati manusi de protectie!). Curatare: Dupa fiecare utilizare, spalati cu apa calda si detergent, uscati bine si ungeti cu grasime pentru a preveni ruginirea. Instructiuni de utilizare inainte de prima folosire: Indepartati stratul de ulei vegetal anticoroziv de pe suprafata vasului. Spalati vasul cu apa fierbinte si detergent lichid neutru, apoi stergeti-l bine. Ulterior, ungeti vasul cu grasime sau slanina si incingeti-l bine.
Detalii Produs
- Stare:
- În Ofertă
- Cod Produs:
- 5516714
- Brand:
- Perfect Home
- Ultima actualizare:
- 13 mai 2026, 19:25